Toimistot  

Opintokeskus Siviksen keskustoimisto sijaitsee Helsingissä. Siviksen aluetoimistot toimivat lisäksi Oulussa, Tampereella ja Turussa. 

Helsinki 

Toinen linja 17, 00530 Helsinki 

Voit ottaa yhteyttä Helsingin toimistoomme sähköpostilla: toimisto@opintokeskussivis.fi

Oulu 

Kansankatu 53, 90100 Oulu (sisäänkäynti Vanhantullinkadun puolelta) 

  • Henkilökuva Sanna Saarimaa

    Sanna Saarimaa

    asiantuntija

    050 307 0519

    sanna.saarimaa@opintokeskussivis.fi

  • Elisa Rasinkangas

    viestintä- ja tapahtumakoordinaattori

    050 313 5345

    elisa.rasinkangas@opintokeskussivis.fi

Tampere 

Hämeenkatu 5 A, 7. krs, 33100 Tampere 

  • Henkilökuva Eeva Jeronen

    Eeva Jeronen

    asiantuntija

    040 717 7015

    eeva.jeronen@opintokeskussivis.fi

  • Henkilökuva Meri Norola

    Meri Norola

    asiantuntija

    040 717 7020

    meri.norola@opintokeskussivis.fi

Turku 

Läntinen Pitkäkatu 33, 3. krs, 20100 Turku 

  • Henkilökuva Annika Tahvanainen-Jaatinen

    Annika Tahvanainen-Jaatinen

    asiantuntija

    040 717 7019

    annika.tahvanainen-jaatinen@opintokeskussivis.fi

  • Henkilökuva Antero Pohjatalo

    Antero Pohjatalo

    asiantuntija

    040 720 5745

    antero.pohjatalo@opintokeskussivis.fi

Henkilöllä on kuulokkeet päässään ja hän pitää toisella kädellä kiinni kuulokkeiden mikrofonista.